Vladimír Volf

Profile picture of Vladimír Volf

About Me

Company Ex-postčs. is a construction company operating throughout the Czech Republic with more than ten years' experience in stavebnictví.Společnost trades in Poland. We have experience in construction-family houses and we mainly specialized in home restorations, plastic - wood - aluminum windows and dveře.Jsme able to deliver halls and others.  

Personal Details

Full Name

Vladimír Volf

Title

executive manager

Organization

Ex-postčs.s.r.o.

City

Liberec

Country

Czech Republic

I am an...

Entrepreneur

Why are you interested in being part of VC4Africa?

VC4 Africa is a company with many businesses and business dovednostmi.Domnívám that provides long-term construction company building experience, it can be beneficial both in the construction of homes, businesses and supply of prefabricated buildings and simultaneously ensure and improve the expertise and employment.

To Offer

My areas of personal expertise include the following:

Logistics and Supply Chain, Sales and Marketing, Strategy and Planning

I can also offer the following expertise to the VC4Africa community:

Hlavní činnost společnosti Ex-postčs. je stavebnictví.V této oblasti máme bohaté zkušenosti.jedná se hlavně o stavby rodinných domů , výrobní haly,stavby podniků jako pivovary sodovkárny a další.V případě nutnosti jsme schopni dodat polní nemocnice a další.

Zobrazuje se překlad pro text Hlavní činnost společnosti Ex-post čs. je stavebnictví.V této oblasti máme bohaté zkušenosti.jedná se hlavně o stavby rodinných domů , výrobní haly,stavby podniků jako pivovary sodovkárny a další.V případě nutnosti jsme schopni dodat polní nemocnice a další.
Přeložit raději text Hlavní činnost společnosti Ex-postčs. je stavebnictví.V této oblasti máme bohaté zkušenosti.jedná se hlavně o stavby rodinných domů , výrobní haly,stavby podniků jako pivovary sodovkárny a další.V případě nutnosti jsme schopni dodat polní nemocnice a další.
The main activity of the company Ex-post MS. is stavebnictví.V this area we have rich zkušenosti.jedná mainly about building houses, factories, construction firms such as breweries and mineral water bottling plant další.V if necessary, we can provide a field hospital and others.

Looking For

I am seeking expertise/coaching in the following areas:

Sales and Marketing, Strategy and Planning

I also hope to gain the following from the VC4Africa community:

Jako nový člen VC4 Africa pevně věřím, že v tomto členství najdu obchodního partnera pro naší obchodní společnou činnost.Z České republiky můžeme pro případný obchod dodat své zaměstnance pro zaškolení lidí v místě ,popřípadě můžeme stavby provádět svépomocí.
As a new member VC4 Africa firmly believe that this membership can I find a business partner for our joint business činnost.Z Czech Republic can be for any business to supply their employees for training people in the place, or we can carry out the construction work themselves.

Activity